Artizan Mutfağa Artizan Dokunuş
Türkiye’nin ilk ve tek artizan lezzetler mutfağı olan ve Türk asıllı Arjantinli şef, Aras Mathias Balcıoğlu tarafından kurulan Aleta Smokhouse, taleplere cevap veremeyen e-ticaret sitesi ve harika ürünlerin hedef kitleyle buluşamaması şikayetleriyle Digivega’ya geldi. Digivega ile Aleta, irili ufaklı operasyonlarla e-ticaret sitesinin ve hedef kitle erişiminin doruklarına ulaştı.
Digivega Aleta
Kat Kat Artan Oranlar
Aleta, Digivega ile roi ve roas oranlarında tarihi bir zirve elde etti.
  • 1000+ Yeni Kullanıcı
  • %498 E-Ticaret Sitesi Trafik Artışı
  • %986 Roi
  • %953 Roas
  • Seo Hizmetinde Google’da Organik aramalarda ilk sıralar
Digivega Aleta
Geçici Form Değil, Sürekli Performans

Aleta, Digivega işbirliğiyle birlikte, önce e-ticaret sitesini yeniledi. Yenilenen e-ticaret sitesiyle birlikte, daha kullanışlı, taleplere hızlı yanıt veren ve kullanıcı dostu tasarıma sahip oldu.

Ayrıca dijitalreklamlarla bu yenilenmeyi destekleyerek gerçek kişilere, doğru hedef kitlesine ulaştı ve bu sayede düzenli müşterilerini kazandı. Bu sadakati sürdürülebilir kılmak için seo hizmetimizle blog yazıları, ürün sayfaları ve daha birçok sayfayla, kendisi ve ürünlerle ilgili Google aramalarında doğrudan ve organik olarak ilk sayfada, hem de ilk sıralarda çıkma başarası gösterdi.

Aleta, Digivega’nın mutlu müşteri portföyünde yer almaya devam ediyor; değişime, performansa ve yükselişe hazır olan her marka gibi…

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN