Dijital Düşün, Dijitale Katıl,
Dijitalde Büyü

Yüksek performans ve doğru iletişim için 360 derece dijital çözümler üretiyoruz. Dijitali tanıyor, markaya ve sektöre uygun organizasyonlar için yol haritanızı çiziyoruz.

Dijitalde yüksek performans ve doğru iletişim için 360 derece dijital çözümler üretiyoruz. Dijitali tanıyor, markaya ve sektöre uygun organizasyonlar için yol haritanızı çiziyoruz.

Digivega’da medya planlamadan içerik pazarlamaya, web site tasarımı ve yazılımından SEO’ya kadar markanızın ihtiyacı olan tüm hizmetler için uzman ekip ve kreatif fikirlerle dijitali odağımıza alıyoruz.

Dijitaldeki medya planlama ve dijital pr ihtiyacınız için deneyimli uzmanlarımızla markanıza değer katacak operasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Influencer ve celebrity pazarlamada sektör, hedef kitle ve marka duruşunuza uygun isimlerle çalışmanızı sağlıyor, proje, bütçe ve raporlama alanlarında titizlikle çalışıyoruz.

SEO ajansından almak istediğiniz hizmetin geniş kapsamına uygun şekilde, SEO danışmanlığımız ile web sitenizi hem arama motoru kriterlerine uygun hem de kullanıcı dostu hale getirerek, organik sonuçlarda üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

Bir dijital performans ajansı olarak doğru zamanda harekete geçiyor, arama motorları ve sosyal medyada dijital reklam ve kampanyalarınızı kurguluyor, yönetiyor, optimize ediyor ve raporluyoruz.

Sosyal medya yönetimi hizmeti kapsamında rakip analizinden platforma uygun iletişim dilinin belirlenmesine, içerik türleri ve temanın oluşturulmasından içerik üretimine kadar tüm süreçlerin yönetiminde etkin rol oynuyoruz. Moderasyon, kriz yönetimi, online itibar yönetimi gibi konularda hızlı ve deneyimli bir ekiple 7/24 markanızın sosyal medyadaki sesini canlı tutuyoruz.

Pazarlama faaliyetlerinin en kıymetlilerinden olan içerik pazarlama hizmeti ile bir çok platformda markanıza uzun vadeli yatırım yapmanızı sağlıyoruz. Sadece dijital platformlarda değil çevrimdışı alanlarda da paylaşılacak içerikler için çalışan deneyimli ekibimiz ile, yüksek performanslı ve yüksek etkili içerik pazarlama stratejinizle değer yaratıyoruz.

Ayrıca dijitaldeki vitrininiz olan web siteniz için kullanıcı deneyimi yüksek, özgün ve özel web site tasarımının yanında yazılım hizmeti de veriyoruz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN