Medya Planlama ve Satın Alma

Nereye Baksa Seni Görecek

Medya planlama ve satın alma, markanızın reklam kampanyasının hangi mecralarda, hangi zamanda, hangi mesajlarla hedef kitleye iletileceğini belirleyen bir süreç yönetimidir. Medya planlama ve satın alma medyanın en etkin şekilde nasıl kullanılacağını belirler.

Medya planlama yaparken hedef kitlenin dikkatini çekecek yüksek görünürlük için hangi iletişim kanallarına ne sıklıkla gidileceğin titiz bir çalışmayla belirliyoruz. Ayrıca kampanya için belirlenen bütçenin en efektif şekilde nasıl ve hangi iletişim kanalları ile kullanılacağına karar veriyor ve minimum bütçe ile maksimum fayda için çalışyoruz.

Digivega’da medya planlama ve satın alma hizmetlerimiz arasında;

  • Açık Hava Medya Planlama ve Satın Alma (Billboard, led ekran, megalight, otobüs durakları, raketler gibi dış mekan reklam alanları)
  • TV & Radyo Medya Planlama ve Satın Alma (Ulusal ve yerel tüm kanallarda ürün yerleştirme, sponsorluk, bant reklamları vb.)
  • Sinema Medya Planlama ve Satın Alma (Perde Reklam, Bilet Giydirme, Gişe Uygulamaları, Fuaye Reklamları, Koltuk Arkası reklamlar) operasyonları bulunuyor.

Dijital Medya Planlaması

Dijital medya planlaması “marka algısı ve bilinirliği” oluşturmada çok etkilidir. Doğru mesajın, doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru kanalla iletilmesini sağlar. Digivega olarak marka algısı oluşturma, sürdürme, farkındalık ve bilinirlik yaratma, stratejik SEO oluşturarak markanız için hangi mecranın daha verimli olduğunu tespit ediyoruz. Sizin için en verimli dijital medya planlamasını yapıyor ve raporluyoruz.

Markalarımızdan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, öncelikli olarak markamızı tanıyor ve ihtiyaçların belirlenmesi ile birlikte, ulaşmak istediği hedef kitleye özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tüm bunları yaparken; markamızın faydasına olabilecek dikkat çekici içerikleri nasıl oluştururuz, markamızın görünürlüğünü nasıl artırırız ve her şeyden önemlisi kendi sektöründe nasıl fark yaratırız düşüncesiyle hareket edip, en yaratıcı içerikleri “sadece markamıza özel olarak” oluşturuyoruz.

Örnek İşler

Bunlarda İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN