SEO

Gözümüz Yükseklerde

Arama motoru optimizasyonu yani SEO çalışması, web sitelerin trafiğinin kaliteli şekilde artması ve arama motoru sonuçlarında ilk sıralarda çıkması için yapılan kapsamlı ve teknik bir çalışmayı anlatır. SEO kullanıcılarına üst düzeyde bir deneyim yaşatmak isteyen arama motorlarının kriterlerine uygun olarak geliştirilecek web site çalışmalarının tümünü kapsar.

Kapsamlı SEO hizmetimizle site içi ve site dışı SEO çalışmalarında kullanıcı deneyimini önceliklendirerek uzun vadeli kazanımlar için çalışıyoruz. Detaylı marka analizi ile birlikte ürün, hizmet, hedef kitle ve rakiplerinizi de analiz ediyoruz. Analiz ve aslında bu sırada gerçekleştirdiğimiz tanışma, uzun soluklu çalışmamız için kritik bir başlangıç anlamına geliyor. Ardından web sitenin hali hazırdaki SEO değerlendirmesini yapıyor ve raporluyoruz.

  • Açık Hava Medya Planlama ve Satın Alma (Billboard, led ekran, megalight, otobüs durakları, raketler gibi dış mekan reklam alanları)
  • TV & Radyo Medya Planlama ve Satın Alma (Ulusal ve yerel tüm kanallarda ürün yerleştirme, sponsorluk, bant reklamları vb.)
  • Sinema Medya Planlama ve Satın Alma (Perde Reklam, Bilet Giydirme, Gişe Uygulamaları, Fuaye Reklamları, Koltuk Arkası reklamlar) operasyonları bulunuyor.

SEO Analiz ve Güncellik Gerektirir

Analizler ve raporlar sonucunda yol haritamızı belirlemek için profesyonel olarak uzun soluklu bir SEO analiz çalışmasına başlıyoruz. Web siteniz ile ilgili hedef kitlenizin kullandığı kelime ve kelime grupları çalışmalarının yanında ihtiyaç duyulan teknik düzeltmelerle ilgili çalışmalara da start veriyor ve süreç boyunca marka ve Digivega ekibi olarak birlikte ilerliyoruz.

Google güncellemelerini sıkı sıkıya takip ediyor ve yenilikçi çözümlerle düzenli olarak güncellemelere devam ediyoruz. Sadece SEO uyumlu makaleler üretmiyor, özgün ve SEO uyumlu içerik üretimi desteği veriyor, görsel ve video kreatiflerle desteklemeniz gereken alanlar için yaratıcı işler üretiyoruz. Tüm içerikleri anahtar kelime yoğunlukları ile ilgili analizlerimiz ışığında, profesyonel yazarlarımızla oluşturuyor devamında düzenli olarak içerik güncelliyoruz.

Site dışı SEO çalışmaları profesyonellerce gerçekleştirilmelidir. Bu anlamda Digivega ekibi olarak farklı sektörlerle ilgili sahip olduğu tecrübeler, profesyonel SEO araçları ile gerçekleştirilen gerekli analizlerin ışığında kaliteli adreslerle birlikte site dışı SEO çalışmalarını da gerçekleştirerek arama motoru sıralamanızda fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Örnek İşler

Bunlarda İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN