Çok mu Çok Etkiliyoruz!

Influencer ve Celebrity Pazarlama

Influencer pazarlamanın yaptığı şey, bilinçaltı pazarlama biçimi ile tüketiciyi satın almaya yönlendirmek amacıyla onların doğal alanına girmektir. Günümüzde influencer marketing, geleneksel pazarlamada oldukça eski bir uygulama olan ağızdan ağıza veya tavsiye pazarlamanın dijitalde farklı bir kimliğe evrilmiş hali olarak karşımıza çıkıyor.

Digivega’da Influencer Marketing

Influencer marketing çalışmamıza sizden detaylı brief alarak başlıyoruz. Ardından markanız için uygun isimlerden oluşan size özel bir liste hazırlıyor ve markanızla birlikte değerlendiriyoruz. Seçilen isimler için markanıza ve seçilen isme özel kurgular üretip geliştiriyoruz. Projenin uzunluğu, influencer ve celebrity’nin etkileşim oranı gibi farklı detaylara göre değişen bütçeleri değerlendirip teklif aşamasını sonlandırdıktan sonra projeye start veriyoruz.

Digivega olarak influencer pazarlamada doğru influencer seçiminin başarı için ilk koşul olduğunun farkındayız. Hedef kitlenizi tüm detayıyla analiz edip sektör, ürün ve marka konumuna göre doğru isimleri projeye dahil ediyor ve bunun sonucunda tüketici ile aranızdaki güveni güçlendirerek marka imajınızı da desteklemeye odaklanıyoruz.

Influencer marketing hizmeti kapsamında marka ve stratejilerini iyi okuyor, doğru marka ile doğru influencer’ı buluşturmayı önceliklendiriyoruz. Bu aşamada en çok desteğe ihtiyacınız olan konunun influencer ve celebritynin sahip olduğu kitlenin gerçekliği ile ilgili analizler olduğunun bilincindeyiz. Etkileşim ve takipçi verilerini doğru analiz ederek, gerçek ve yüksek etki gücü olan influencer’larla bir araya gelmenizi sağlıyoruz.

Proje süresince hedef kitleniz ile aranızda influencer’lar sayesinde sürdürülebilir bir ilişki kuruyor ve hedef kitlenizin satın alma davranışlarını olumlu yönde etkilemenizi sağlıyoruz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlar da İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN