Değişime Hazırsan Başlayalım!

Online Etkinlik

Online lansman, internet üzerinden sanal platformlar vasıtasıyla çevrim içi olarak gerçekleşen lansman organizasyonudur. Markaların piyasaya süreceği ürün ya da hizmetin, online ortamda tanıtımının yapılmasıdır.

Günümüzde internetin yaygın olarak kullanılması ve aynı zamanda dünyayı ele geçiren pandemi sebebiyle online hayata geçişimiz de online lansmanların daha sık kullanılmasına neden oldu. Digivega olarak etkinlik ve organizasyon ajansı yeterliliklerimizin yanında prodüksiyon, konuşmacı ve sunucu ajansı, kreatif ajans gibi farklı adreslerden almak zorunda olacağınız hizmetleri tek çatı altında buluşturduk ve online lansman hizmetinde hızlı bir atılım gerçekleştirdik.

  • Açık Hava Medya Planlama ve Satın Alma (Billboard, led ekran, megalight, otobüs durakları, raketler gibi dış mekan reklam alanları)
  • TV & Radyo Medya Planlama ve Satın Alma (Ulusal ve yerel tüm kanallarda ürün yerleştirme, sponsorluk, bant reklamları vb.)
  • Sinema Medya Planlama ve Satın Alma (Perde Reklam, Bilet Giydirme, Gişe Uygulamaları, Fuaye Reklamları, Koltuk Arkası reklamlar) operasyonları bulunuyor.

Digivega’da Online Lansman

Online lansman projelerinde tanıtımı yapılacak olan ürün ya da hizmetin araştırmalarını önceden yapıyor, tüm detayların büyük bir titizlikle müşterilere aktarıldığından emin oluyoruz. Online olarak gerçekleşen lansmanlar mekan ve katılımcı olmadan da kurulabiliyor fakat online olması nedeni ile daha fazla hedef kitleye hitap etme imkanı yaratıyor. Greenbox, prodüksiyon, sunucu, konuşmacı ve hatta sanal izleyicilerin katılımlarına kadar gerekli olan her araç ile lansmanınızı online platforma taşıyor, katılımcılara fiziksel olarak gerçekten orada bulunuyormuş hissini veren bir lansman sağlıyoruz.

Online lansman hizmeti kapsamında; konuşmacı, sunucu, mekan (hybrid, greenbox stüdyo, gerçek bir sahne ya da platform vb.), teknik ekip ve ekipman,model, prodüksiyon, kurgu, montaj, animasyon, fotoğraf çekimi, host-hostes, gifting, catring, pr, celebrity & influencer marketing desteği veriyor, fark yaratan ve çok konuşulan bir lansman gerçekleştirmeniz için çalışıyoruz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlarda İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN