Hedef Kitleniz Nerede, Siz Orada!

Sosyal Medya Yönetimi

Tüm markaların etkileşim ve hızlı iletişim için etkili sosyal medya yönetimine ihtiyaçları vardır. Sosyal medya hedef kitlenizi yakından tanımak, yaşadıkları değişimleri anlık olarak gözlemlemek, ihtiyaçlarını belirlemek ve zaman zaman müşteri ilişkilerini yönetmek için kullandığınız en renkli mecradır.

Digivega sosyal medya hizmeti ile ilk olarak markanız, ürün ya da hizmetleriniz ve sosyal medya hesaplarınız ile ilgili detaylı bir analiz yapar. Ardından rakip analizi ile mevcut durum hakkında ayrıntılı bir rapor oluşturur. Marka ile bir araya geldiğimiz belli aşamalarda aldığımız briefler ve hazırladığımız analizlerle sosyal medya stratejinize detaylı bir hazırlık yapmış oluruz.

Sosyal medya stratejisi içerik türleri, konseptler, iletişim dili, tasarım dili gibi önemli noktaları belirlediğimiz, uzun vadede bizim için değerli bir harita niteliğindedir. Bir çok sosyal medya ajansının aksine bizim görüşümüz tüm dijital platformlarda bütünleşik bir planla ilerlemek gerektiğidir. Web sitesi, dijital reklamlar, sosyal medya kanalları, outdoor ya da tv gibi her platformda eş zamanlı stratejiler uygulandığı takdirde başarının hayal edilen noktaya ulaşması kaçınılmaz, aksi durumda ise beklenenin altında olması çok olasıdır. Bu sebeple sosyal medya stratejisini oluştururken markanın pazarlama stratejisi içerisindeki tüm dinamikleri tanıyıp güzel bir sentez oluşturuyoruz.


Sosyal Medya Stratejisi:

Strateji ışığında içerik planını özgün konseptler, derdini anlatan ve dikkat çeken metinler, yaratıcı ve marka imajını destekleyen görsel ve video çalışmaları ile oluşturuyoruz. Hedef kitlenizin aktif olduğu gün ve saatleri seçerek paylaşım planını oluşturuyoruz. Güncel konu ve olaylarla ilgili eş zamanlı paylaşımlar için her an hazır oluyor, eş zamanlı paylaşımlarda hızı önemsediğimiz kadar çalışmaların özgünlüğünü de ön planda tutuyoruz.


Sosyal Medya Topluluk Yönetimi ve Monitoring:

Sosyal medya danışmanlığımız ile topluluk yönetimi ile ilgili tüm detayları önemsiyor, online topluluğunuzu yaratmak için uzun vadeli stratejiler geliştirip uyguluyoruz. Monitoring, sosyal medya kriz yönetimi ve sosyal medya itibar yönetimi ile 7/24 marka imajınız ve sağlıklı ilerleyen müşteri ilişkileriniz için çalışıyoruz.


Sosyal Medya Raporları:

Sosyal medya raporları online içerik stratejinizi ve sosyal topluluğunuzdaki gelişmeleri analiz edebilmeniz için hayati önem taşır. Markanızın ihtiyaç duyduğu sıklıkta sosyal medya raporu oluşturuyor, sadece takipçi sayısına odaklanmıyor, etkileşim, web site ve e-ticaret sitesine yaratılan trafik gibi farklı metriklerle de ilgileniyoruz.

Sosyal medyayı markanız için değerli bir iletişim aracı ve müşteri ilişkileri yönetiminin vazgeçilmez bir parçası olarak görüyoruz. Sosyal medya stratejisini tüm pazarlama faaliyetleri ile bütünleşik ilerleyen bir süreç gibi görüyor ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılaması için kullanıcı deneyimi yüksek bir içerik stratejisi ile yönetiyoruz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlarda İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN