Kusursuz Bir Satış Yolculuğu Tasarlıyoruz

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret girişiminizin güçlü ve sağlam temellere dayanması için kuruluştan itibaren tüm aşamalarda uzman desteğine ihtiyacınız olacaktır. E-ticaret danışmanlığı hizmeti ile sitenin kurulumundan, alt yapı seçimi ve tasarımına, kısa ve uzun vadeli iş planlarının oluşturulmasından ihtiyaç duyulan departmanlara kadar bir çok konuda profesyonel destek alarak ilerlersiniz.

Digivega’nın uzman e-ticaret danışmanlık ekibi işe marka, ürünler, sektör ve rakip analizi yaparak başlar. Analizin ardından detaylı bir iş planı hazırlanır ve markanız ile uzun uzun her detay paylaşılır. Alt yapı ve tasarım ihtiyaçlarınızın belirlenmesi süreci ise titizlikle çalışılan bir aşamadır. Tasarım, kullanıcı deneyimi ve mobil kullanım önceliklendirilerek kurumsal detaylara uygun olarak hazırlanır. Yazılım departmanı her alanın kusursuz ve yüksek hızla işlediğinden emin olur.


Değişen Trendleri Yakalayan E-Ticaret Operasyonları

Gelişen teknoloji, artan online alışveriş alışkanlıklarının da evrilmesini zorunlu kılar. Kullanıcı deneyiminin her geçen gün iyileştirilmesi, mevcut konforun korunması hem kolay ulaşılabilir olmayı hem de dönüşüm oranlarını artırır.

Digivega değişen kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak yerel ve global trendlerin sıkı takipçisi ve uygulayıcısıdır. Online alışveriş deneyiminin kusursuz hale gelmesi için e-ticaret sitenizdeki deneyimin de güncel teknolojilerle donatılmış, hızlı entegre olabilen ve benzersiz olmasını sağlar.


Trafik Değil, Kaliteli Trafik

E-ticaret sitesindeki trafik oranı başarı için tek başına belirleyici olamaz. Ne kadar başarılı olduğu yorumu farklı metriklerle birlikte doğru analiz ve raporlamalara ihtiyaç duyar. Digivega’nın alanında deneyimli ekibi performans odaklı yaklaşım ile e-ticaret pazarlamasını kurgular, kaliteli trafik sonucu her geçen gün artan dönüşüm oranları yakalamanız için durmadan çalışır. E-ticaret pazarlamasının başarılı olması için farklı dijital reklam mecralarının kullanılması ve tüm reklam kurgularının doğru mecra, doğru içerik ve doğru hedef kitle seçimi yapabilecek profesyoneller tarafından oluşturulması gerekir. Kaliteli trafik sonucu başarılı dönüşüm oranları yakalamak için dijital reklamlar e-ticaretin vazgeçilmezidir. E-ticaret danışmanlığı hizmeti ile e-ticaret pazarlama alanında uzman ekibimiz kaliteli büyüme için reklam, optimizasyon ve raporlama alanlarında da titizlikle çalışır.

Danışmanlık hizmetimiz kapsamında oluşturulan e-ticaret stratejisi çerçevesinde dijital pazarlama, destek alınacak kanallar, hayati önem taşıyan SEO çalışmaları, entegrasyonlar ve raporlamalar gibi bir çok konuda uzun soluklu bir birliktelik yaşarız. Tüm operasyonların başarılı şekilde sürdürülmesi oluşturduğumuz e-ticaret stratejisi içerisinde bulunan büyüme planı için hayati önem taşır.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlarda İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN