E-Ticarette Son Trend İçin Doğru Adres

E-Ticaret Tasarım ve Yazılım

Online alışverişin yaygınlaşmaya devam ettiği bu dönemde e-ticaret tasarım ve yazılım teknolojileri ve trendleri de gittikçe hız kazanmakta. Hazır altyapılar, paketler ve opensource sistemler yanında özel tasarım ve yazılıma sahip e-ticaret siteleri de çokça talep gören bir seçenek olarak hayatımızda.

Digivega’da pandemi süreci ile artan e-ticaret ihtiyacı ile gelişmeye ve büyümeye devam eden tasarım ve yazılım departmanımız ile ihtiyaca yönelik çözümler sunan, kullanıcı deneyimi yüksek ve güvenli altyapılara sahip projeler gerçekleştiriyoruz.

E ticaret tasarım sürecine markayı, ürünleri, sektörü ve müşterileri analiz ederek başlıyoruz. Bu hayati tanışma evresinin ardından ihtiyaçları belirliyor ve buna yönelik seçenekleri bir araya getirecek bir tasarım için çalışmaya başlıyoruz. Kurumsal imajınıza uygun, özgün ve fark yaratan bir ara yüz tasarımı ile ziyaretçilerinizde iz bırakmanız için titizlikle çalışıyoruz.

Hedefinde Dünya Çapında Alışveriş Deneyimi Olanlar İçin

Tüm dünyadaki mobil kullanım oranlarının gittikçe yükseldiğini göz önünde bulunduruyor ve tüm tasarımları mobile first yapıyoruz. Kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız e-ticaret tasarımının ardından yazılım sürecine keyifli bir geçiş yapıyoruz.

E-Ticaret tasarım ve yazılım sürecinde yoğun bir şekilde kullanılan altyapıları şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Shopify
  • Woocommerce
  • Opencart
  • Magento
  • Squarespace

Hazır altyapılar kullanılabileceği gibi mevcut durumdaki ve ilerleyen dönemdeki ihtiyaca göre markaya özel yönetim panelinin olduğu her şeyi ile sıfırdan e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım gerçekleştirebiliriz.

Hazır altyapı mı yoksa özel tasarım mı kullanılmalı noktasında bir çok markanın aklında soru işaretleri olduğunu biliyoruz. Digivega olarak bu noktada hitap edilecek pazarlar, ürün sayısı, sektör vb detaylara tüm öngörü ve birikimlerimizi markalarımız ile paylaşarak en sağlıklı yönteme karar vererek e-ticaret tasarım ve yazılım sürecinin ilk adımını atmış oluyor.

Bir e-ticaret sitesinin ziyaretçi sayısını günden güne artırması ve bu artışın da gittikçe daha tasarruflu hale gelmesi SEO ve kullanıcı deneyimi ile mümkündür. E-ticaret SEO alanında deneyimli ekibimiz ile tüm aşamalarda SEO uyumlu yapıyı kurguluyor ve uyguluyoruz.

Güvenli altyapıya sahip, SEO uyumlu, detaylı UI/UX aşamalarından geçmiş ve mobil uyumlu e-ticaret siteniz ile yüksek dönüşüm oranları yakalamanız için sizi dünya çapında bir satış deneyimine hazırlıyoruz. E-ticaret siteniz ile ilgili teknik destek, eğitim, danışmanlık, pazarlama ve geliştirme hizmetlerimiz ile de yolculuğunuz boyunca tüm ihtiyaçlarınız için birlikte olmaya devam ediyoruz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlar da İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN