Farklı Bak, Başka Düşün, Özgün Üret

Gelişen ve değişen teknolojileri sanat tutkunu bir ekiple harmanlıyor ve harikalar yaratıyoruz! Profesyonelce atılan her adım, kreatif fikirler, farklı bakış açıları ve şahane sonuçlar için eğlenerek çalışıyoruz.

Video prodüksiyon hizmeti kapsamında markanızın ihtiyacı olan kurumsal tanıtım filminden, ürün tanıtım videolarına, nasıl yapılır videolarından sosyal medya videolarına kadar her ihtiyacınız için yaratıcı ekibimizle fark yaratan videolar üretiyoruz.

Marka bilinirliği, tercih edilme oranını artırma ve tabii ki ürün ve hizmet satışını artırma gibi amaçlarla talep edilen reklam filmi hizmeti ile fark yaratan işlere imza atıyoruz. Senaryo, cast, mekan, ekip ve ekipman konusunda çeşitliliğimiz ve uzmanlığımız ile pazarlama stratejinizi destekleyecek fikirleri geliştiriyor, onları filmlere, stratejilere dönüştürüyoruz.

Beklenen reaksiyonu oluşturmak için pazarlama konusunda deneyimli senarist ve yönetmenlerimiz ile marka ve ürün değerini maksimuma çıkaran projelerle başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal kimlikten, markalama süreçlerinin her detayına varana dek kreatif tasarımlar üretiyor, markanızın benzersiz yanlarını, eşsiz fikirlerle sunarak müşterilerinizin iştahını kabartıyoruz.

Beyaz perdenin tutkunu olan bir ekiple sinema filmi çekim hizmeti veriyor ve bu kapsamda geniş hizmet kalemlerimiz ile iz bırakmak için gönülden çalışıyoruz. Senaryo geliştirme süreçlerinden başlayarak ekip ve ekipman temini, montaj, vizyon ve diğer satış süreçleriyle titizlikle ilgileniyoruz.

Bütçe olarak ekonomik ve geri dönüş oranlarının yüz güldürdüğü bir çalışma olan radyo spotu ve jingle hizmetimiz ile etkili senaryo, kurgu, seslendirme ve müzik gibi tüm süreçleri yönetiyoruz. Saniyeler içinde hedef kitleniz için etkili olacak mesajı, doğru yöntemle iletmeniz için 20 yıllık deneyimimizle fark yaratan işler için çalışıyoruz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlar da İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN