Hayallerin Gerçek Olduğu Yer

2D Animasyon – Masaüstü Reklam Filmi

İnternette kullanıcı sayısı günden güne artmakta ve bununla birlikte içerik tüketiminde de her saniye artan bir grafik gözlenmektedir… Bu durum pazarlama firmaları, yerel ve global markalar için, hatta satış yapan bireysel girişimciler dahil herkes için bir fırsata dönüşmektedir. İnternette video içeriklerin oranı 2020 yılında, bir önceki yıla kıyasla %30 oranında artarak bütün içeriklerin %60’ını oluşturmaktadır. Bu yüzdenin, 2021 yılında %80’leri bulması bekleniyor.

Bu durumda markalar, firmalar ve bireysel pazarlama girişimleri, rotasını herkes gibi video içeriklerine döndürüyorlar. Video içerikler de prodüksiyon ve masaüstü olarak iki temel bölüme ayrılmış durumda. Prodüksiyon, süreç isteyen, zahmetli ve çoğunlukla bütçe odaklı bir iş olduğundan markalar, masaüstü filmlerle içerik ihtiyacını karşılamaya yöneliyor.

Animasyon mu, kurgu mu?

Masaüstü filmlerden bahsettiğimizde karşınıza iki yöntem çıkacaktır. 2D-3D Animasyon Filmler ve Kurgu Filmler… Animasyon filmler, prodüksiyona göre daha kreatif, daha esnek ve daha tamamlayıcı olmakta. Yapılan araştırmalar, tüketicilerin animasyon reklam filmlerini daha fazla izlediğini ortaya net bir biçimde koymaktadır. Kurgu Filmler için ise hazır veya daha önceden elde ettiğiniz görüntüler montajlanarak reklam ve tanıtım filminiz hazırlanmakta. Yine kurgu filmler de, prodüksiyona göre daha az bütçeli, hızlı ve etkili olduğundan markalar tarafından rağbet görmektedir.

2D-3D Animasyon reklam filmi ile aklınızdaki hemen her şeyi hayata geçirebilir, hızlı aksiyon alınmasını istediğiniz bir konuda, filminizi yaptırıp harekete geçebilir veya önümüzdeki dönemlerdeki kampanyalarınızı bu reklam filmlerini bir seri halinde hazırlayarak tasarlatabilirsiniz.

Digivega olarak, animasyon filmleriniz için önce markanızı analiz eder, ardından aklınızdakini anlamaya çalışır, bir şey düşünmediyseniz, sizin için SENARYO, STRATEJİ ve KAMPANYA KURGUSU hizmetlerimizden ihtiyacınız olanları belirleyip baştan sona, tam bir performans dönemine sizi ve markanızı hazırlarız. Filmleriniz yayın tarihinden önce hangi mecralarda ve hangi sırayla yayına alınacağına kadar her detayı da Sosyal Medya Yönetimi Hizmetimizle size ulaştırırız.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlarda İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN