Performans İçin En Önemlisi: Fark Edilmek!

Kurumsal Kimlik

Kreatif hizmetlerde, bir markanın ihtiyaç duyacağı ilk madde kurumsal kimliktir. Kurumsal kimlik o markanın kişili ğini, karakterini ve duruşunu belirler. Bununla birlikte kurumsal kimlik, markanın rengini, bakış açısını, vizyonunu ve sesini tarif eder. Kurumsal kimlik, potansiyel müşterilerinizin markanızla temas kurduğu, markanızı gördüğü, markanızla karşılaştığı ilk noktadır. Kurumsal kimliğin her parçası bu ilk temas anına ve sonrasındaki markalamalar, markanızın itibarına hizmet eder. Bu ve benzeri sebepler, irili ufaklı bütün markalar için kurumsal kimliği ve kendine has bakışı, yaklaşımı ve felsefesi olan markalama çalışmalarını hayati öneme sahip kılar.

İyi bir kurumsal kimlik tasarımı, güçlü ve yenilikçi tasarımsal çizgileri içinde barındırmalıdır. Sadece tasarımla da değil, iyi bir fikir ve tam uyumlu renklerle kullanım kolaylığı sağlamalıdır. Dahası, iyi bir kurumsal kimlik tasarımı, potansiyel müşteriyi ilk bakışta etkilemeli, kolay hatırlanmalı ve kesinlikle akılda kalıcı olmalıdır. Siz de potansiyel müşterileri adaylarınızın gördükleri anda etkilenecekleri, kolayca hatırlayacakları, akıllarında yer edecek ve bir daha da akıllarından hiç çıkmayacak etkilere sahip bir kurumsal kimlik ihtiyacındaysanız şu maddeleri ve bileşenleri bir araya getirmeniz gerekmektedir.

  • Yenilikçi ve vizyoner tasarım
  • Stilize ve fonksiyonel fikirler
  • Eksiksiz ve bütüncül uygulama
  • Nicelik ve nitelik anlamında kullanışlı ürünler

Bu dört maddeyi bir araya getirerek markanızı gerçekten temsil edecek logo başta olmak üzere, diğer her türlü kullanımı elde edebilirsiniz. Digivega ile markanızı hak ettiği noktaya götüren yola çıkarak, potansiyel müşterilerinizle doğru temaslar kurabilir, satış ve performansınızı artırabilirsiniz.

En etkili çözümler için Digivega’nın dijital başta olmak üzere, marka yönetimi ve kreatif hizmetlerinden yararlanabilir, geç olmadan dijitaldeki yerinizi alabilir ve var olan konumunuzu güçlendirebilirsiniz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlarda İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN