Bolca Kreatif Biraz da Cesaret

ProdüksiyonReklam Filmi

Markaların dijitaldeki en büyük ihtiyaçlarının başında onlar için özel olarak hazırlanmış reklam filmleri gelmektedir. Bu filmler ince düşünülmüş, etkili senaryolarla beslenmiş, makul bütçelerle çekilmiş, doğru yerlerde gösterilerek gerçek hedef kitleye ulaştırılmış olmalıdır. Böyle filmler talep ettiğinizde, Digivega tarafından önce analiz ardından ihtiyacınıza yönelik strateji geliştirilir. Bu analiz ve stratejiler kapsamında senaryolar oluşturulur. Detaylarını senaryo bölümünde görebileceğiniz bu hizmetimiz size en uygun yolu seçebilmek adına alternatifler içermektedir.

Doğru senaryo seçildikten sonra sizin için hazırlanan filmin prodüksiyon aşaması başlar. Prodüksiyon hizmetleri sadece reklam filmlerini içermez. Reklam müziğinden film kurgusuna, oyuncu seçiminden profesyonel çekimlere kadar geniş bir skalada hizmet alabilirsiniz. Bu noktada Digivega prodüksiyonunda gerçekleştirilebilen film türlerini ve diğer hizmetleri şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Tv Reklam Filmi
  • Dijital Reklam Filmi
  • Sinema Filmi
  • Reklam Filmi Özgün Jingle
  • Radyo Spotu – Özgün Jingle

1-TV Reklam Filmi
Televizyonda reklam kuşaklarında yayınlanan reklam filmleridir. Ajansımızda analiz-ihtiyaç tespiti, senaryo, çekim, kurgu, montaj, oyuncu ve müzik dahil yayın öncesi hizmet verilmektedir. Yayın için hangi kanalda, ne kadar süre yer alacağı gibi konularda Medya Planlama ve Strateji hizmetlerimizle birlikte markanızın ihtiyacı doğrultusunda belirlenip her aşaması raporlanmaktadır.

2-Dijital Reklam Filmi
Sosyal medyada ve tüm dijital mecralarda yayınlanan, tv filmine kıyasla daha düşük bütçeli olabilen ve hatta 2d Animasyon ve Masaüstü Film olarak çekim yapılmadan da hayata geçirilebilen projelerdir. Şayet prodüksiyon ihtiyacı varsa; ajansımızda analiz-ihtiyaç tespiti, senaryo, çekim, kurgu, montaj, oyuncu ve müzik dahil yayın öncesi hizmet verilmektedir. Yayın için hangi kanalda, ne kadar süre yer alacağı gibi konularda Medya Planlama ve Strateji hizmetlerimizle birlikte markanızın ihtiyacı doğrultusunda belirlenip her aşaması raporlanmaktadır.

3-Sinema Filmi
Vizyon öncesi ve sonrası hizmetleri dahil tam teşekküllü sinema filmi hizmetimizdir. Filmin senaryosundan oyuncu kadrosuna, yönetmen, çekim, kurgu, montaj, animasyon ve diğer efektlere kadar her türlü aşamasını ajansımızla birlikte yürütebilirsiniz.

4-Reklam Filmi Özgün Jingle
Reklam filmlerinin olmazsa olmazı, filmin sonunda logo ile birlikte duyulan sinyal sesi ve reklam boyunca devam eden jingledır. Ajansımızda size en uygun reklam filmi müziği ve sinyali size özel, alternatifleriyle birlikte üretilir. Böylece hazır müzikler kullanan marka ve rakiplerinizden daha önde ve daha akılda kalıcı olursunuz.

5-Radyo Spotu – Özgün Jingle
Markaların kampanya ve performans dönemlerinde en çok ihtiyaç duydukları hizmetlerden biri de radyo spotu ve jingledır. Radyo reklamları, trafikte radyo dinlenme oranlarından ötürü, 2021 yılında dahi çok yüksek seviyede seyretmektedir. Bu bağlamda markanız için en makul, kısa ve en etkili radyo spotlarını, Digivega bünyesinde hazırlatabilirsiniz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlarda İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN