Güçlü Bağlar ve Başarılı Markalar

“Kurumsal İletişim” kurumların stratejik iş hedefleri doğrultusunda tüm iletişim süreçlerinin entegre bir şekilde yönetilmesidir.

Digivega Kurumsal İletişim Danışmanlığı Kapsamındaki Hizmetler:

 • Stratejik İletişim Danışmanlığı
 • Kurumsal İtibar Yönetimi
 • Lider / CEO İletişimi
 • Kriz yönetimi
 • Gündem Yönetimi
 • İç İletişim
 • Kurumsal Sponsorluklar
 • Event Yönetimi
 • Medya İlişkileri
 • KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk)
 • Kurumsal Kimlik
 • Algı ve İtibar Yönetimi
 • Medya İlişkileri Yönetimi
 • Yazılı ve Görsel Medya Takibi
 • E-bülten çalışmaları
 • Açılış, Organizasyon ve Lansman

Stratejik Medya İlişkileri
Digivega, kurumun iletişim hedefleri doğrultusunda hazırladığı “Medya Planı” çerçevesinde; doğru mesajın, doğru zamanda, doğru sözcü tarafından en etkin mecralar aracılığıyla hedeflenen kitleye iletilmesini amaçlar.
Digivega, Medya İlişkileri hizmeti kapsamında yazılı ve görsel basında markanın iş hedeflerine uygun mesajlarının yer alması için proje bazlı Medya Planı’nı hazırlar. Medya İlişkileri hizmeti kapsamında, onayını aldığı basın bültenlerinin dağıtımını gerçekleştirir.
Digivega, Medya İlişkileri hizmeti kapsamında medya ile özel görüşmeler, röportajlar organize eder.
Digivega, basın toplantılarının organizasyonunu gerçekleştirir.

Medya Planlama ve Satın Alma

Medya Planlama ve Satın Alma, markanızın reklam kampanyasının hangi mecralarda, hangi zamanda, hangi mesajlarla hedef kitleye iletileceğini belirleyen bir süreç yönetimidir. Medya Planlama ve Satın Alma medyanın en etkin şekilde nasıl kullanılacağını belirler.

Medya Planlaması yaparken hedef kitlenin dikkatini çekecek yüksek görünürlük için hangi iletişim kanallarına, ne sıklıkla gidileceğinin titiz bir çalışmayla belirlenmesi gerekir.

Medya Satın Alma, kampanya için belirlenen bütçenin en efektif şekilde nasıl ve hangi iletişim kanalları ile kullanılacağının belirlenmesidir.


Digivega Medya Planlama ve Satın Alma Hizmetleri:
Açık Hava Medya Planlama ve Satın Alma (Billboard, led ekran, megalight, otobüs durakları, raketler gibi dış mekan reklam alanları)
TV & Radyo Medya Planlama ve Satın Alma (Ulusal ve yerel tüm kanallarda, TV spot reklamları, bant reklamları, özel projeler, sponsorluk çalışmaları, ürün yerleştirme reklamları)
Sinema Medya Planlama ve Satın Alma (Perde Reklam, Bilet Giydirme, Gişe Uygulamaları, Fuaye Reklamları, Koltuk Arkası reklamlar)


Marka Yönetimi ve Stratejik Konumlandırma
Marka yönetimi ve stratejik konumlandırma; yarattığınız ya da var olan markanızın rakiplerinizden bir adım öne çıkacağı ve pazarda fark yaratacağı başlık olarak karşımıza çıkar. Digivega, doğru strateji ve konumlandırmayla marka değerinizi her zamankinden güçlü kılmayı, sürdürülebilirliğini sağlamayı, markanın rakipleri ile farklarının ortaya koyularak piyasadaki rakiplerinden ayrışmasını sağlamayı, hedef kitlenin aklında kalabilecek mesajları oluşturmayı, planlama ve uygulama konularını ele alarak markanızı daha “güçlü kılarız.”

Digivega olarak markanızın HİKAYESİNİ yaratır ve müşteriyi Markanızın Savunucusu yaparız. Marka kimliğinizi ve imajınızı oluştururuz. Yeni ve gelişen pazarları araştırır, markanızı bu noktada konumlandırırız. Dijital Pazarlama ve Kreatif ekibimizle birlikte inovasyon yaratma sürecinde devreye girer teknolojik süreçlerde daha etkin rol almanızı sağlarız.


Marka yönetimi, içerisinde pek çok disiplini barındırır; Marka İletişimi & PR (Medya iletişimi, lider iletişimi, sürdürülebilir marka farkındalığı, itibar yönetimi, proje iletişimi, kriz iletişimi, konu/gündem yönetimi, e-PR),
Dijital iletişim,
Sosyal medya yönetimi,
Reklam,
Pazarlama
Digivega tüm bu disiplinleri kullanarak marka stratejinizi oluşturur.


Marka Stratejisi Oluşturma
Markanız logonuzdan, adınızdan ve sloganınızdan daha fazlasıdır. Markanız sizi SİZ yapan kimliğinizdir. Günümüzde piyasada marka olan birçok şirketin başarılı olmasının ve adından sürekli söz ettirmesinin temel sebebi doğru marka yönetimidir. Marka yönetimi de doğru marka strateji yaratmayla olur.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlar da İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN