YENİ DÜNYA'DA
“MEDIUM
IS THE
MESSAGE!’’

METAVERSE
NEDİR?

Ar, Vr, Sanal gerçeklik gözlükleri, yapay zeka ve nesnelerin interneti kavramlarının hayatımıza girişiyle birlikte, merkeziyetsiz çevrimiçi ortamlar, merkeziyetsiz finans ve merkeziyetsiz olarak atılan her adım daha büyük önem kazandı. İşte bu rağbet, birbirinden bağımsız metaverse platformlarını doğurdu.

Sizin için en doğrusu?

Gerçeğe en yakın olandan, sanal oyunlardan farksız olanlara kadar birçok platform, oyun, eğlence, etkinlik, reklam ve gezinti için kapılarını açmış durumda. Bir o kadar platform da yolda veya yayınlanmayı bekliyor. Peki sizin için en doğrusu hangisi? Gerçeğe en yakın olan mı, yoksa kullanıcı sayısı çok olan mı?

TAM KAPSAMLI
METAVERSE
AJANSI

Digivega, özel olarak kurduğu metaverse kadrosu ve sunduğu 360 hizmet çerçevesinde, markanızı metaverse platformları arasında da yalnız bırakmıyor. 2000’li yılların başından bu yana, ar, vr ve benzeri dijitalleştirilmiş projeler üreten ve bu etkinliklerin önde gelenlerini kurgulayan Digivega, yetkin metaverse ekibiyle markanızı doğru konumlandırmaktan, stratejiye ve hatta yapacağınız etkinliğe veya pr’a varıncaya kadar, markanızın itibarını artırmanıza yarayacak kesintisiz hizmet sağlıyor.

HİZMETLERİMİZ

Metaverse üzerinde küçük bir sokak tabelasına reklam vermek de mümkün, devasa bir etkinlik yapmak da…

Peki ihtiyacınız hangisi?

Bunun için danışmanlık ile başlayan hizmetlerimizden yararlanabilir veya bizimle bir ön görüşme yaparak markanızın nasıl ilerlemesi gerektiğine karar verebilirsiniz.

METAVERSE
DİJİTAL
DANIŞMANLIK VE
STRATEJİ

Markanızı metaverse üzerinde en doğru platformda ve en verimli şekilde konumlandırıyor ve markanız için uygun stratejilerle geleceğin yol haritasını oluşturuyoruz.


METAVERSE
PROJE
YÖNETİMİ

Markanız için metaverse üzerinde reklam, etkinlik, proje, sponsorluk ve daha birçok seçenek arasından en verimli ve pr değeri en yüksek olanları kurgulayıp projeyi son aşamasına kadar yönetiyoruz.


METAVERSE
KONSEPT
3D TASARIM

Proje ve talep doğrultusunda markanıza ait mağaza, ürün ve benzeri araçları modelliyor, sıfırdan tasarımlarla markanıza ve hedef kitlenize yeni bir soluk getiriyoruz.


METAVERSE
ARAZİ İŞLEMLERİ
VE UYGULAMA

Proje ve talep doğrultusunda markanız için metaverse üzerinden proje süresince arazi kiralama veya satın alma işlemleri gerçekleştiriyor. Varlıklarınızı sözleşmeyle bekletiyor veya dilediğiniz projeyi arazi üzerine inşa ediyoruz.NFT OLUŞTURMA
VE PAZARLAMA

Markanız için NFT koleksiyonları oluşturuyor, onaylanan koleksiyonları proje doğrultusunda sergiliyor veya takipçilerinize dağıtım operasyonunu yapıyoruz.


METAVERSE
ETKİLEŞİM
PROJELERİ

Markanız için inşa edilen alanda, takipçilerinizin alana kolayca ulaşması veya alandaki kullanıcıların ziyaretleri esnasında daha fazla vakit geçirmelerini sağlayacak ve marka değerinizi artıracak, sosyal medya, web sitesi, metaverse üçgeninde etkileşimli projeler kurguluyoruz.


METAVERSE
ONLINE
IK

Metaverse üzerinde markanız için kurguladığımız projede, online insan kaynakları desteğiyle proje süresince etkinlik alanında davetlileri veya ziyaretçileri karşılıyoruz. Talebinize göre markanız ve öne çıkarmak istediğiniz ürün, hizmet gibi anlatımları yapıyor, projeyi sizin için en verimli çerçevede hazırlıyoruz.


METAVERSE
PR VE
REKLAM

Markanız için hazırlanan projenin, başlangıç anından sonuna dek, basın, yayın ve dijital ortamlarda yayılmasını sağlayacak operasyonlar kurguluyor ve projenizi hedef kitleniz başta olmak üzere olabildiğince geniş kitlelere lanse ediyoruz.


METAVERSE
INFLUENCER
PROJELERİ

Metaverse projeleri için, etkileşimi ve görünürlüğü artırmak adına proje alanına proje süresince ek entegrasyonlar yapıyor, bu ek projelerle markanıza uygun influencerları, sizin için hazırladığımız etkinlikler sayesinde hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.
Digivega tekilf
Digivega iletişim