İLAN EDİYORUZ - ÇİZİMLİ MOTİON ANİMASYON
Markamız Türk Hava Yolları için, dijitalde yayınlanacak bir özel gün filmi hazırladık. Çiziminden senaryosuna, seslendirmesinden motion animasyonlarına kadar tamamını tek ajans olarak üstlendiğimiz dijital film, aynı zamanda Türk Hava Yolları’nın motion animasyon tekniğiyle yayınladığı ilk film olma özelliğini de taşımaktadır.
TÜRK HAVA YOLLARI İÇİN YAPILAN İLK ÇİZİMLİ MOTİON ANİMASYON
Film, toplumumuzun içinde bulunduğu esareti kabul etmediği, buna karşı mücadele ilan ettiği mesajıyla başlıyor. Ardından eylemler büyüyerek, ilan edebildiğimiz hususlara uzanıyor ve sadece cephede seferberlik değil, o cephelerin ardındaki halkı da selamlıyor. Tabii ki Başkomutan Mustafa Kemal’i de saygı, sevgi ve minnetle andıktan sonra, aslında bu ilan edilen değerlerin her birinin, Cumhuriyetin üzerine kurulduğu temeller olarak konumlandırılıyor. Finalde Cumhuriyetin ilanını ve bugün de hala aynı mücadele ve aynı ruhla, elde edilen başarıların, aslında Cumhuriyetin bir kazanımı olduğunu vurgulayarak, bu bayrak yarışına devam etme sözü veriliyor.
TEK İLHAMIMIZ KAHRAMANLARIMIZ - DİJİTAL FİLM
Dünyada en çok noktaya uçan ve bayrağımızı tüm ülkede dalgalandıran havayolu şirketi Türk Hava Yolları’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı sosyal medya hesapları için “Tek İlhamımız Kahramanlarımız” isimli bir dijital reklam filmi hazırladık. Senaryosundan post prodüksiyona her aşamasını üstlendiğimiz filmimizle 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bir kez daha gururla kutladık ve başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmetle andık.
BİR ZAFERİN İMZASI
Büyük Taarruz’da canları pahasına savaşan kahramanlarımızın yoklamasıyla başlayan ve “Bayrağın her dalgalanışında sonsuza kadar tüm kahramanların imzası vardır.” içgörüsünden yola çıkan filmimizde “Bayrak her dalgalandığında tekrar tekrar alınır bu uzun yoklama. Çünkü bir zaferin imzasını taşımak göklerde, yanında taşımaktır, o zafer uğruna can verenleri de…” diyerek Türk Hava Yolları’nın bayrağımızı gururla göklere uçurduğunun bir kere daha altını çizdik.

Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz.
DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN