Web & Mobil Tasarım – Yazılım

Dijital Mecradaki Vitrininiz Bize Emanet

Digivega web yazılım ve tasarım hizmeti ile profesyonel web tasarım ve yazılım ekibimizle birlikte güvenli, hızlı, kullanıcı dostu, SEO uyumlu mobil/web tasarım ve yazılımlar üreterek markanızın dijitaldeki yerini güçlendiriyoruz.

Kullanıcıların cihaz alışkanlıkları sonucu doğal olarak web site ziyaretlerinin büyük çoğunluğunu mobil cihazlardan gerçekleştirdiği dünyada web sitesi tasarımında önceliği mobile first tasarım ve yazılıma veriyoruz. Ayrıca responsive (tüm ekranlarla uyumlu), kişiselleştirilmiş ve son trend web projeleriyle firmanızın ulaşılabilirliğini, itibarını ve bilinirliğini artırıyoruz.

Dilerseniz web site içerikleriniz için metin yazarı takımımızdan, web sitenizde yer alacak tüm görsel, video ve animasyon çalışmaları için yaratıcı kreatif ekibimizden destek almanızı sağlıyor, anahtar teslim, hazır web sitesi hizmeti veriyoruz.

UI/UX kriterleri doğrultusunda yani kullanıcı deneyimini ön planda tutarak, size özel geliştirilen web sitenizi, mobil, tablet ve masaüstü cihazlar için SEO uyumlu olarak hazırlıyor, kullanımı kolay panellerle güncellemeleri pratik hale getiriyor, ihtiyacınız olan her konu için teknik ekibimizle destek vermeye devam ediyoruz.


Mobil Uygulamalar Geliştiriyoruz

Android ve IOS uygulama geliştirme hizmetimizle mobil uygulamalarda hedef kitle analizlerini gerçekleştirdikten sonra yine kullanıcı dostu tasarımla, işletim sistemlerine uygun yapıda, güvenli, hızlı ve ihtiyaca yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Güncellemeleri düzenli olarak yapıyor, geliştirilmesi gereken alanlarla ilgili ilk günkü heyecanımızı her daim koruyoruz.

Bu Bir Teklif mi?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metnini okudum ve onaylıyorum.

Örnek İşler

Bunlarda İlgini Çekebilir

DIGIBÜLTEN
BİLGİLEN